Знайдений на Львівщині "радіоактивний" контейнер відправили на перевірку

Eкспeрти пeрeвірять нa рaдіoaктивність мeтaлeвий кoнтeйнeр, який знайшли у лісі Дрогобицького району получи Львівщині місцеві жителі.

Относительно це журналісту УНН повідомила патрон відділу комунікації ГУНП у Львівській області Світлана Добровольська.

“Наразі встановлюються обставини. Експерти будуть перевіряти, чи цей контрейлер радіоактивний”, — сказала Добровольська.

Водночас журналісту УНН в ГУ ДСНС України у Львівській області повідомили, що тара відправили на утилізацію в спеціалізоване виробництво “Нитон”.

Металевий тара, за попередніми даними, з радіоактивним Цезієм-137 знайшли у лісі Дрогобицького району получи и распишись Львівщині місцеві жителі і перенесли його возьми одне з приватних подвір’їв. Радіаційний тангир контейнера становить 6,7 мікрозіверт, повідомляли у Львівській Стихотворение.

Цезій-137 — Вотан з головних компонентів радіоактивного забруднення біосфери. Міститься в радіоактивних осадах, радіоактивних відходах, викидах заводів, які переробляють відходи атомних електростанцій. Цезій-137 використовується у вимірювальній техніці, к радіаційної стерилізації харчових продуктів, медичних препаратів і ліків, в радіотерапії про лікування злоякісних пухлин та ін.

Следовать даними з відкритих джерел, природний радіаційний шум становить від 0,05 накануне 0,2 мікрозіверта нате годину.

При впливі протягом декількох годин вважається безпечним випромінювання сверху рівні не більше ніж 10 мікрозівертів бери годину (1 мілірентген).

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.