Зеленський підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Прeзидeнт Укрaїни Вoлoдимир Зeлeнський підписaв зaкoн, який прирівнює e-пaспoрти до самого паперових. Про це УНН повідомляє з посиланням бери пресслужбу ОПУ.

“Директор України Володимир Зеленський підписав Адат “Про внесення змін раньше Закону України „Относительно Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний индигенат“ № 1368-ІХ, який сборище ухвалив 30 березня 2021 року”, — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що логичность, що його підписав Ду держави, закріплює нате законодавчому рівні визначення е-паспорта та е-паспорта угоду кому) виїзду за пост і прирівнює їх накануне фізичних аналогів. Це дасть змогу використовувати ці цифрові документи під часок подорожей залізницею альбо літаком у межах України; під дни медичного обслуговування чи банківських операцій; угоду кому) отримання адміністративних, готельних, телекомунікаційних, бібліотечних послуг та пошти; під время придбання товарів у магазині й чтобы підтвердження особи возьми запит поліції та правоохоронних органів.

Зазначається, що е-паспорти доступні лише тим українцям, які мають ID-картку или біометричний закордонний документ. Їхні основні переваги — захищеність від підробок, легкость отримання та зручність використання.

“Сьогодні близько 5 млн громадян України користуються е-паспортами (цифровими образами ID-карток) путем мобільний додаток порталу державних послуг “Дія”, — інформує ОПУ.

Где-то, закон набирає чинності 23 серпня 2021 року.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.