Зеленський підписав закон щодо зменшення фінансового навантаження на роботодавців

Прeзидeнт Вoлoдимир Зeлeнський підписaв зaкoн щoдo зaпoбігaння нaдмірнoму тиску нa суб’єктів гoспoдaрювaння. Прo цe УНН повідомляє з посиланням получи пресслужбу ОПУ.

"Председатель Володимир Зеленський підписав Яса "Про внесення змін вплоть до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску для суб’єктів господарювання" № 1320-IX, який був ухвалений парламентом 4 березня 2021 року", — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що канон дозволяє органам місцевого самоврядування здійснювати поверка за додержанням законодавства для працю на підприємствах, в установах та організаціях комунальної власності відповідних територіальних громад.

Органи місцевого самоврядування також можуть виступати з ініціативою щодо здійснення державної перевірки для підприємствах, що неважный (=маловажный) перебувають у комунальній власності, а також стосовно фізичних осіб – підприємців, які використовують працю найманих працівників.

"Виконавчі органи сільських, селищних, міських взыграла душа можуть звертатися до самого центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань державного нагляду та контролю следовать додержанням законодавства ради працю, чи його територіального органу (Державна богослужение України з питань праці) щодо порушень суб’єктом господарювання законодавства насчет працю та зайнятість населення", — зазначається в повідомленні.

Натомість виконавчі органи міських рад(-радешенек та об’єднаних територіальних громад позбавляються полномочия складати протоколи относительно адміністративні правопорушення следовать порушення законодавства насчет працю та зайнятість населення.

Законом серед іншого пропонується звільнити від сплати судового збору під миг розгляду справ в усіх судових інстанціях Державну службу України з питань праці та її територіальні органи.

Також документ притас зміни до Кодексу України ради адміністративні правопорушення, згідно з якими ради невиконання законних вимог или недопущення посадових осіб центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю следовать додержанням законодавства насчет працю, та його територіальних органів нежто недопущення їхніх посадових осіб предварительно здійснення заходів державного нагляду передбачено консоляция для посадових осіб від 50 вплоть до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.