Зеленський підписав закон про підвищення штрафів за порушення ПДР

Прeзидeнт Укрaїни  Вoлoдимир Зeлeнський підписaв зaкoн №1231-IX прo пoсилeння відповідальності ради порушення правил дорожнього руху. Оборона це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Тепер вслед за водіння в нетверезому вигляді передбачено задание у 17 000 грн і позбавлення  власть керування на рік. По (по грибы) повтор порушення протягом року взыскание складе 34 000, а компетенция керування позбавлять получай три роки. Третє порушення вслед за рік коштуватиме водієві 51 000 грн, його також позбавлять карт-бланш керування на 10 років і конфіскують автомобіль.

Також законом підвищуються штрафи:

– следовать перевищення швидкості: вплоть до 340 грн (перевищення в 20-50 км/годок) і до 1700 грн (більш ніж для 50 км/годок);

– за втечу з місця Происшествие: до 3400 грн;

– из-за відмову проходити задача на наявність у крові алкоголю разве наркотичних речовин: 17 000 грн;

– по (по грибы) порушення правил користування ременями безпеки і мотошоломами: давно 510 грн;

– ради відсутність під время водіння водійського посвідчення: 425 грн, а из-за відсутність посвідчення водія як такого: 3400 грн;

– после водіння в період, если водій позбавлений карт-бланш керування: 20 400 грн;

– следовать перехід дороги в невстановленому місці (с целью пішоходів і велосипедистів): 255 грн.

Акт дозволяє поліцейським використовувати відеозапис. Такі матеріали обов'язково повинні вноситися в запись про адміністративне правопорушення.

Вера дозволяє поліцейським зупиняти транспорт в (видах огляду водіїв к перевірки на вживання алкоголю ли засобів, що знижують увагу та швидкість реакції для дорозі.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.