Зеленський підписав закон про кримінальне покарання за сексуальне домагання до дітей

Прeзидeнт  Вoлoдимир Зeлeнський  підписaв зaкoн относительно кримінальну відповідальність следовать сексуальне домагання до самого дитини, розповсюдження дитячої порнографії, а також для введення механізму захисту дітей, які стали жертвами насильства.

Оборона це повідомляється бери сайті глави держави.

Положение про внесення змін после деяких законодавчих актів України щодо імплементації Конвенції В угоду Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства (Ланцаротської конвенції) було прийнято Верховною Радою 18 лютого 2021 року.

Як зазначається, цей постановление закріплює в українському законодавстві визначення поняття "дитяча порнографія" – из-за її виготовлення і використання встановлено кримінальну відповідальність.

Згідно із законом, кримінальне покарання передбачається по (по грибы) вчинення дій сексуального характеру, домагання после осіб, які неважный (=маловажный) досягли 16-річного віку, из-за відвідування або проведення заходів сексуального характеру после участю неповнолітніх, а також следовать залучення дитини по участі в таких заходах.

Також законом из какого-либо дела) особливий механізм захисту дітей, які постраждали від сексуального насильства или стали його свідками.

Распоряжение набирає чинності поверх день після його опублікування.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.