Відміна переходу на "літній" і "зимовий" час: комітет рекомендує ВР ухвалити закон в цілому

 Кoмітeт з питaнь eкoнoмічнoгo рoзвитку рeкoмeндує Вeрxoвній Рaді прийняти в цілoму билль щодо скасування переведення годинників получи "зимовий" і "літній" время в Україні. Про це УНН повідомляє посиланням возьми пресслужбу ВР.

“Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді ради результатами розгляду законопроекту в другому читанні прийняти його в цілому з техніко-юридичним опрацюванням”, — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що законопроектом пропонується визначити правові засади встановлення одиниць часу і обчислення часу в Україні.

“Комітет розглянув 55 пропозицій суб’єктів полномочия законодавчої ініціативи і підготував порівняльну таблицю законопроекту задолго. Ant. с другого читання, у якій враховано 25 пропозицій, враховано частково одну, редакційно — 3 пропозиції, відхилено 26 пропозицій”, — зазначається в повідомленні.

Врахованими поправками, зокрема, уточнено визначення термінів, які використовуються в законопроекті і додано визначення “сезонного переходу часу”.

Згідно з редакцією проекту, підготовленою поперед другого читання: получи и распишись території України обчислення часу здійснюється по (по грибы) київським часом, що є єдиним исполнение) всієї території України, і невыгодный здійснюється сезонний перехід часу; київський часик застосовується для всіх правовідносин, що виникають получай території України.

Також, з урахуванням поправок, передбачено, що цей Яса набуде чинності із дня, наступного вслед за днем його опублікування, і Кабінет Міністрів протягом двох місяців має дать повод свої нормативно-правові акти у відповідність із Законом, а також у 2022 році поінформувати Верховну Раду насчет стан його виконання.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.