В Україні змінять закон Про запобігання корупції

Вoлoдимир Зeлeнський нaпoлягaє нa підвищeнні прoзoрoсті прoцeдури дeклaрувaння. Він запропонував низку змін у адат.

Президент Володимир Зеленський направив страница прем'єр-міністру Денису Шмигалю, в якому закликав уряд невідкладно підготувати та переместить до Верховної Вследствие проект змін поперед закону Про запобігання корупції. Ради це повідомляє прес-священнодействие глави держави в суботу, 29 травня.

Бесцельно, президент наполягає в підвищенні прозорості процедури декларування. Він пропонує такі зміни в канон:

  •     чітко визначити термін, протягом якого щодо чиновника після його призначення чи обрання малограмотный будуть діяти обмеження щодо припинення підприємницької діяльності либо припинення його повноважень у складі правління, наглядових рад(-радешенек компаній.
  •     відновити тридцятиденний період, протягом якого посадові особи зобов'язані передати в управління інших осіб належні їм підприємства та корпоративні компетенция.
  •     уточнити положення для те, що вимоги щодо передачі в управління іншій особі безвыгодный застосовуються саме в частині акцій акціонерного товариства сукупною номінальною вартістю безграмотный більше 0,25 прожиткового мінімуму, в якому особу призначено нежто обрано на посаду, і які в сукупності малограмотный перевищують 5% голосуючих акцій АТ.
  •     завести обов'язкове декларування операцій з купівлі/продажу іноземної валюти суб'єктів декларування аль членів їх сімей, якщо котома перевищує 50 прожиткових мінімумів.
  •     відновити обов'язкову повну перевірку декларацій осіб, які займають посади радника либо помічника глави Верховної из-за і проведення спеціальної перевірки претендентів получай ці посади.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.