В Україні хочуть скасувати право на безкоштовні два гектари землі

У зaкoнoпрoeкті йдeться прo oб'єднaння ділянoк різниx влaсників. Дoпускaється нaвіть примусове укрупнення — це можуть зробити по вине суд.

 

Кабінет Міністрів схвалив билль про внесення змін вплоть до закону про консолідацію земель сільгосппризначення. Документик передбачає зміни, які можуть означати скасування карт-бланш українців на безкоштовні 2 га землі. Для схвалення законопроекту повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан в Telegram в середу, 21 квітня.

 

Законопроектом пропонується привнести зміни до закону Ради особисте селянське господарство — пропонують прибрати частину ст.5 насчет те, що ради ведення особистого сільського господарства використовуються передані у власність 2 га землі, получи и распишись які відповідно после законодавства мають опцион всі українці.

 

Це рішення уряду має підтримати Верховна Ада.

 

Також у законопроекті мова йде оборона об'єднання ділянок різних власників. Возле цьому допускається навіть примусове укрупнення — якщо власник невеликого паю без- захоче добровільно продати його чи обміняти, це можуть зробити вследствие суд.

 

"У зв'язку з впровадженням в Україні з 1 липня 2021 року ринкового обігу земель сільгосппризначення виникає необхідність встановлення правил насчет примусову консолідацію в основі прав власності", — ідеться в пояснювальній записці.

 

У разі прийняття закону під примусове укрупнення можуть потрапити ті, хто має акция, але не обробляє його. Тобто мова йде для так звані "кинуті" ділянки, зокрема державної і комунальної форми власності. Якщо крестьянин виявить таку числом сусідству зі своїм паєм, він може вимагати від власника продати її аль обміняти, зокрема помощью суд.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.