У поліції назвали препарат-вбивцю “червонокнижних” птахів на Херсонщині

Пoліція Xeрсoнщини oтримaлa 25 пoвідoмлeнь прo смeрть “чeрвoнoкнижниx” птaxів в зоні херсонського заповідника “Асканія -Нова”, які об’єднані в одне кримінальне провадження, повідомляє УНН.

“З початку року в поліцію Херсонщини надійшло 25 повідомлень ради загибель червонокнижних птахів получи території біосферного заповідника „Асканія-Нова“ та полях сільгосппризначення. По (по грибы) всіма фактами в Єдиний реєстр досудових розслідувань внесені відомості, які розслідуються в одному кримінальному провадженні, відкритому следовать ч.2 ст. 239 КК України „Забруднення альбо псування земель“”, — розповіли в поліції.

Експертиза встановила, що рідкісні птахи отруїлися бродіфакумом — препаратом від гризунів, яку фермери розкидали точно по полям.

“Получай сьогодні в Каховському районі перевірено 52 фермерські господарства, у деяких з них виявили хімічні препарати бери основі бродіфакуму. Наразі сверху території цих господарств проводяться слідчі дії вслед за оперативним супроводом відділу захисту інтересів суспільства й держави обласного главку поліції. Перевіряється документація оренди земельних ділянок та дозвільна документація бери застосування пестицидів та агрохімікатів, які використовувались пользу кого боротьби з гризунами. Триває досудове розслідування”, — зазначили в поліції.

Произведение від гризунів вслед за інструкцією має нежто закопуватися у землю, ли застосовуватися у спеціальних коробах пользу кого уникнення отруєння інших тварин.

Головенка Держпродспоживслужби Владислава Магалецька раніше заявляла, що вирішила питання мору птахів — заборонила використання бродіфакуму нате три місяці. Проте рішення виявилось неефективним і птахи продовжують вмирати.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.