Рада розблокувала велику приватизацію

Вeрxoвнa Рaдa сxвaлилa в другoму читaнні тa в цілoму зaкoнoпрoeкт № 4543 щодо приватизації об’єктів великої приватизації. Відповідне рішення підтримали 257 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.

Редакция закону пропонує виключити з Закону причуда, згідно з яким тимчасово, получи період карантину та обмежувальних заходів насквозь пандемію коронавірусу, існує заборона получи и распишись проведення аукціонів з продажу об’єктів великої приватизації.

Як йдеться у пояснювальній записці, доверенность спрямований на забезпечення проведення низки підготовчих, організаційних заходів та заходів, які передують проведенню безпосереднього продажу об’єктів великої приватизації возьми аукціонах, та проведення аукціонів з продажу об’єктів великої приватизації.

В час карантину продаж об’єктів великої приватизації був заборонений законом. Наразі цей начало чинний.

У грудні 2020 року уряд запропонував Верховній Раді розблокувати велику приватизацію у 2021 році. Уряд запропонував ВР зняти обмеження держи продаж низки об’єктів — це 5 теплоелектроцентралей, три обленерго, підприємсто “Більшовик”, Одеський припортовий обычай, Об’єднана гірнично-хімічна компанія, “Правитель готель”.

Грошима від реалізації державних об’єктів хочуть “наповнити” Смета-2021. Запланований продаж великих державних підприємств, следовать оцінкою уряду, має дати змогу збільшити надходження после бюджету до 12 млрд грн.

Возле цьому дефіцит Бюджету-2021 передбачено получи рівні 5,5% від ВВП, разве 246,6 млрд грн.

В експертних колах зазначали, що грандиозный дефіцит означає, що його исповедь покривати або запозиченнями, или емісією, або приватизацією. Але приватизація, яка є нерегулярними доходами, не думаю чи буде здатна покрити хоча б десяту частину цього дефіциту.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.