Прoфaйл | Оператор без опыта, чинуша, бизнесмен. Досье для нового главу Минздрава Сентенция Степанова

edcbe98e8f13a8620623c18de2df29ce

Мaксим Стeпaнoв нaрoдився в рoдині мeдиків. Йoгo пeршa oсвітa — xірург, дружинa Нaтaля — нeфрoлoг вищoї кaтeгoрії. Кaндидaтoм нa кріслo міністрa Стeпaнoв стaв щe в уряді Oлeксія Гoнчaрукa, він міг зaмістити Уляну Супрун. Зa дaними eкс-нaрдeпa Сeргія Лeщeнкa, кaндидaтуру Стeпaнoвa нaмaгaвся проштовхнути головенка МВС Арсен Аваков.

Безлюдный (=малолюдный) склалось. На посаду міністра тоді в останній время призначили Зоряну Скалецьку – людину нинішнього голови комітету охорони здравствуй\’я та досвідченого управлінця у медичній сфері Михайла Радуцького. Коль звільнили Скалецьку, кандидатура Степанова знову була взята раньше розгляду. Однак міністром став Ілля Ємець, якого нині звільнили.

Степанов — песок бізнесмена і депутата Ігоря Палиці, давнього товариша олігарха Ігоря Коломойського.

РОБОТА І ВЛАДА

З біографії Степанова відомо небагато. Він — уродженець Росії, свій трудовий тракт почав санітаром. Медосвіту отримав у Донецькому державному медичному університеті ім. Изречение Горького, але вслед за спеціальністю не працював.

У його трудовій біографії — робота виконавчим директором АТЗТ «Енергосервіс АТ», заступником гендиректора ДК «Торговий дім «Метан України» НАК «Нафтогаз України», а також заступником гендиректора ЗАТ «Промислово-фінансова компанія Віче».

Потім Степанов працював заступником голови Державної податкової адміністрації України, тоді ж отримав економічну освіту у КНЕУ следовать спеціальністю Міжнародна економіка.

Присоединяйтесь к Instagram Liga.net — тогда только то, о нежели вы не можете маловыгодный знать

Після роботи у Податковій Степанов очолював раду директорів ТОВ «Республіканський правовий община».

З 2008 Степанов пішов у місцеву владу. Предварительно весни 2010 року був першим заступником голови Одеської Похвала Миколи Сердюка. Був звільнений після приходу предварительно влади Віктора Януковича.

З грудня 2011 по мнению 2016 — директор поліграфкомбінату «Україна», який друкує паспорти. По (по грибы) часів його керівницства комбінатом   підприємство почало також друкувати ID-карти.

З 2017 сообразно 2019 Степанов займав посаду губернатора Одеської області, ставши наступником Міхеіла Саакашвілі. Своїми пріоритетами він називав медицину, інфраструктуру й освіту в регіоні.

Вслед за часів його керівництва областю получи Одещині запустили телемедицину, відкрили найбільший у країні суть нефрології, створили «карти реперфузійних центрів» ради сердечників по всій області, а запустили дистанційне навчання во (избежание школярів із віддалених сіл.

Подписывайтесь возьми рассылки Liga.net — только-тол главное в вашей почте

Степанов запамятався своєю гучною відставкою з посади одеського губернатора в квітні минулого року.

Тоді він відмовився залишати посаду голови області, порушивши веление президента Петра Порошенка. «Я сильна людина, і зможу витримати прости-прощай-який тиск», — зауважив тоді дуцзюнь. Степанов в телеефірі заявив, що його відсторонення було повязано з результатами першого туру президентських віборів в Одеській області.

Порошенко тоді відповів, що причин во (избежание звільнення багато. Головна — в тому, що Одещина найбільше впала в рейтингу областей України, зайнявши третє місце з кінця. Крім того, є питання относительно ефективність використання коштів, ибо на область йшло приорітетне фінансування, заявив Порошенко.

Зрештою, Степанов таки залишив посаду.

МАЙНО, ГРОШІ ТА БІЗНЕС*

Вслед останньою декларацією Степанова, що оприлюднена в у журфикс його призначення получай посаду міністра охорони привет\’я, дружина чиновника володіє квартирою у 340,9 кв.м у столиці. Бери неї також записане машиномісце у Києві площею 18 кв.м.

У власності родини Степанових чотири автомобілі: Range Rover 2014 року та три Lexus 2005, 2013 та 2016 років.

У декларації Степанова є колекція брендових годинників, ювелірних прикрас та брендовий одяг його дружини.

Згідно декларації, його зарплатня вслед за 2019 рік склала близько 87 700 грн, а відсотки в Ощадбанку — понад 2,8 млн грн.

Його сандружина Наталя отримала протягом минулого року 257 000 грн зарплати, ще 1,6 млн грн — дохід від підприємницької діяльності.

900 000 грн — отримані банківські проценти.

Готівкою Степанови зберігають близько 180 000 грн, 11 000 євро та $46 500. Нате банківських рахунках Степанова із дружиною — понад 27 млн грн.

Степанов є власником 61% акцій ТОВ «Республіканській правовий федерация» та 40% акцій естонської IPDevelopment Group OU (решта 60% належить дружині).

С налета із дружиною Степанов володіє компанією Ед\’югет.

Наталя Степанова також — співласниця компаній Спецагротех, Гарномедика, ФЕІР ПІКСЕЛ, Країна бажань, Міськпостачзбут.

Ради даними ЕП, його батько був головним лікарем у Слов\’янську і опинився у списках сепаратистів сайту «Миротворець»

*Уточнено після публікації

Иначе) будет то Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.