На Черкащині жінка надивилася новин і сховалася в колодязь

Сeлянкa вирішилa, щo гoтується збрoйний нaпaд. Вона прихопила речі, продукти і сховалася в 20-метровому колодязі.

 

Мешканка села Вознесенське Золотоніського району Черкаської області після телевізійного випуску новин сховалася в колодязі. Тама вона провела більше доби, пише місцеве видання Золотоноша City.

 

Прибулі рятувальники виявили 62-річну жінку в 20-метровому колодязі живою та возле свідомості. Була викликана дилижанс швидкої допомоги.

 

З'ясувалося, що жінка подивилася випуск новин по части телевізору і вирішила, що готується військовий напад, тому вирішила сховатися в колодязі. Селянка взяла з собой речі, подушку, продукти.

 

Рятувальники дістали пенсіонерку і передали її медикам. Лікарі діагностували у потерпілої ломка лівого стегна і правої гомілки. Жінку госпіталізували.

 

Нагадаємо, в парку Києва перехожий впав у колодязь, глибиною 20 метрів. Чоловік впав у колодязь під полоса прогулянки. Він отримав травми і самостійно вибратися з нього вже безвыгодный зміг.

 

Як повідомлялося раніше, в Одеській області чоловік кинув тещу брата в колодязь. Прибулі получи и распишись місце НП правоохоронці витягли з колодязя 53-річну жінку, яка була вже мертва.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.