ФОП дозволили займатися готельним бізнесом

Влaдa рoзрaxoвує ствoрити сприятливі умoви в целях рoзвитку гoтeльнoї інфраструктури в Україні і, як наслідок, збільшення популярності внутрішнього туризму.

В Україні фізичним особам-підприємцям дозволили надавати готельні послуги. Глава исполнительной власти України Володимир Зеленський підписав начало "Про внесення змін впредь до закону України "Для туризм" щодо розширення кола суб'єктів надання готельних послуг", який сборище прийняв 29 квітня. Ради це в п'ятницю, 28 травня повідомила прес-должность президента.

"Указивка має на меті створення сприятливих умов с целью розвитку готельної інфраструктури в Україні і, як наслідок, збільшення популярності внутрішнього туризму. Серед іншого дхарма дозволяє фізичним особам-підприємцям надавати готельні послуги", — йдеться в повідомленні.

Крім того, акт дає право малограмотный тільки власникам, але і користувачам подавати заяву насчет встановлення об'єктам туристичної інфраструктури відповідну категорію. Йдеться для готелі та інші об'єкти, призначені в (видах надання послуг з розміщення людей, заклади харчування, курортні установи і т.п.

Категорії готелям встановлює Державне агентство України з туризму та курортів (Держтуризмкурорт України) терміном в п'ять років. Види готелів визначає Кабінет міністрів України.

"Приём вступає в силу з 1 січня 2023 року і включаться в дію через три місяці з дня набрання чинності", — наголошується в повідомленні.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.