Для мене все скінчено: у Запоріжжі школярка скоїла суїцид через булінг

Підлітoк пeрeд тим, як пoвіситися, зaлишилa пeрeдсмeртну зaписку, в якій oписaлa цькувaння з боку вчителів та однокласників.

У Запоріжжі школярка наклала в себе руки. http://rs-odessa.org.ua/kachestvennaya-rezina-ot-shvedskogo-proizvoditelya Дівчинка повісилася от цькування в школі. Трагедія сталася ще 4 квітня. Відкрито кримінальне провадження, пише місцеве видання Прес-Власть.

Дівчина навчалася в гімназії №47 Запоріжжя. Вона нібито залишила передсмертну записку, в якій описала, як педагоги постійно ображали і принижували її та її однокласників.

"В целях мене вже повально скінчено, але сподіваюся, що Анну Борисівну покарають из-за постійні образи нашого класу, що ми найгірший клас. Людмилу Василівну, от яку у мене 2 рази була найжорстокіша істерика. Та й, в принципі, хочу, щоб директори уважно придивлялися предварительно тих, кого беруть возьми роботу. Бо я знаю, що всі вчителі розпускали чутки і из-за спиною обговорювали, що ми найбільш уйо*ищний клас, навіть учням говорили… Мені до настоящего времени одно, мене вже більше немає. У***, які зламали мене і зруйнували моє життя", — написала школярка.

Вона додала, що також страждала від булінгу своїх однокласників.

У поліції прокоментували ситуацію тільки після того, як в місцеві ЗМІ потрапила передсмертна шпаргалка дівчинки.

За словами правоохоронців, інформація следовать фактом публікації в пресі внесена после Єдиного реєстру обліку заяв та повідомлень громадян. Співробітниками Запорізького районного управління поліції проводиться всебічна перевірка из-за фактами можливого булінгу в навчальному закладі.

Досудове розслідування триває.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.