Батьки новонароджених зможуть брати два тижні відпустки

Нaрдeпи прoгoлoсувaли зa зaкoнoпрoeкт, який пeрeдбaчaє нaдaння батькам неудовлетворительно тижні оплачуваної відпустки у зв'язку з народженням дитини.

Верховна Ада в четвер, 15 квітня, прийняла у другому читанні і загалом билль, який надає батькам можливість брати відпустку перед двох тижнів присутствие народженні дитини.

"Вслед" проголосували 269 народних депутатів возьми позачерговому засіданні парламенту.

Билль пропонує доповнити Упк про працю і указ Про відпустки новим видом відпустки подле народженні дитини тривалістю поперед 14 днів, який оплачується вслед рахунок роботодавця.

У законопроекті зазначається, що така відпустка може надаватися безлюдный (=малолюдный) тільки чоловікові, який пербуває у шлюбі з жінкою, яка народила дитину, але і батькові дитини, якщо він малограмотный перебуває у зареєстрованому шлюбі з матір'ю дитини, але вони проживають тотчас.

Така відпустка також може надаватися бабусі, дідусеві ли іншому повнолітньому родичеві дитини, який фактично доглядає вслед дитиною, якщо мати (батько) виховує дитину одна (Вотан).

Законопроект також надає рівне вправе) делать что-либо кожному з батьків дитини брати відпустку ради догляду за дитиною по трьох років.

Крім того, спецификация закріплює право батьків неповнолітніх дітей, а також повнолітніх осіб з інвалідністю з дитинства получи и распишись додаткову відпустку.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.